Terugkoppeling Dorpsbelangen Gasteren juli 2026

Naar aanleiding van de vergadering van afgelopen maandag, 6 juli 2026, zijn de onderstaande onderwerpen besproken en zullen de volgende acties worden ondernomen:
  • Driedorpenoverleg heeft plaats gevonden. Er zijn op dit moment geen noemenswaardige punten te melden. Volgend jaar wordt de vergadering door ons gepland in februari 2027.
  • Ook voor de bijeenkomst omtrent de zoutkoepels zijn op dit moment geen noemenswaardige punten te melden. We houden de vinger aan de pols.
  • 16 september gaat er weer een overleg plaats vinden omtrent Oostermoer 2027. Hier zijn wij weer bij aanwezig.
  • 8 september is ons jaarlijks overleg met het Staatsbosbeheer.
  • De uitnodigingen omtrent het jaarlijks verenigingen/ werkgroepen overleg is verstuurd naar desbetreffende contacten.
  • De gemeente is benaderd en heeft de desbetreffende personen op de hoogte gesteld van de aandachtspunten die uit onze enquête naar voren zijn gekomen. Het gaat om de volgende punten: plaatsen naambord bij de gagels/ zandpad, grastegels in de berm aan de weg Gasteren/ Anloo en wateroverlast in de Zandkampen. Zo gauw we meer weten, wordt dit gemeld.
  • We gaan in overleg met het bestuur van het dorpshuis, om ook hier de punten te bespreken die naar voren zijn gekomen in onze enquête. Ook hier komen we later op terug.
  • Wij als Dorpsbelangen, gaan ons weer aanmelden voor de clubactie.
  • Augustus hebben wij vakantie en zal er geen vergadering van ons plaats vinden.
Secretariaat Dorpsbelangen Gasteren.
Alie Bonder